Sisustuskoda

Eritellimusmööbel

Mööbel mis loodud kestma!

Sisuko eritellimusmööbel on suunatud nõudlikule kodusisustajale, kes peab lugu kvaliteedist, tisleritraditsioonidest ning eksklusiivsetest materjalidest. Meie meeskond on harjunud olema tellijaga ühel pool lauda. Mõtleme Sinuga kaasa ning püüame leida sobiva lahenduse, mis on kooskõlas Su sisekujunduslike soovide ning eesmärkidega.  Vastavalt  Teie soovile kaasame professionaalseid disainereid ning projekteerime ja 3D modelleerime tellitava mööbli.

Mööbli kvaliteet

Mis tahes ruumi sisustamisel soovime sinna alati parima kvaliteediga mööblit, mis oleks vastupidav ning stiilne pikka aega. Mida see aga täpsemalt tähendab? Milline on kvaliteetne mööbel? Kuidas tunda ära aegumatut stiili?

Mööbli kvaliteedi kindlustavad esmajärjekorras hoolikalt valitud, sobivad ning vastupidavad materjalid ja tisleri teadmised ning oskused selle kohta, kuidas eri materjale (nt puitu, klaasi, metalli) kokku sobitada, nendega ümber käia ja töödelda. Sisuko meeskonna tislerid on hingelt puidumeistrid – mahukas kogemustepagas koos pideva enesearenguga kindlustab soovitud tulemuse ning tipptasemel kvaliteedi!

Iga tellimustöö on meie jaoks midagi erakordset, unikaalset ning maailma väärtust loovat. Olgu tegemist kontori, äripinna, eramu või korteri sisustuslahendusega – me pühendume igasse projekti sajaprotsendiliselt. Oskame haarata tervikpilti ning süüvida detailidesse. Just nii sünnib aegumatu mööbel: erisoovide järgi loodud nauditav terviklahendus, mis sobitub ideaalselt ümbritsevasse interjööri, on funktsionaalne, loodud kauakestvatest materjalidest, hoolikalt kokku pandud ning viimistletud.

Teie eriline mööbel on ...

ainult ühe kõne kaugusel.

Mööbli valmistamine

Arvatakse, et eritellimusmööbel tähendab pikalt mööbli järele ootamist. Kodu sisustades aga sooviks ju võimalikult ruttu uusi ruume kasutama hakata, luua hubane kodutunne ning nautida tehtud töö vilju! Usu, me teame seda südant põksuma panevat, positiivselt ärevat tunnet. Seepärast me proovime alati, kui vähegi võimalik, anda endast parima, et eritellimusmööbel võimalikult kiiresti valmistada ning kliendini toimetada – tegemata sealjuures järelandmisi mööbli kvaliteedis.

Nagu eritellimuste puhul ikka, oleneb konkreetne töömaht igast unikaalsest projektist: kas tegemist on kogu ruumi haarava terviklahendusega (kogu eluruumi või äripinna sisustamine) või üksiku mööblieseme valmistamisega (söögilaud, kirjutuslaud, kummut, voodi, raamaturiiul, vitriinkapp, peegel, TV alus jne). Igal tööl on oma võluv eripära, millega peame arvestama, ent hästi läbi mõeldud projekti/kavandi puhul läheb kogu protsess väga kiirelt. Kui kõik vajaminevad materjalid on olemas, suudame eritellimusmööbli valmistada kõigest 14 päevaga!

Tellides meilt kompleksteenuse, mis sisaldab ka projekteerimist ja / või kolmemõõtmelist modelleerimist, hoiad kokku ka aega eri osapoolte vahelise suhtlemise koordineerimise pealt.

Suurepärased mööbli lahendused Eesti tootjalt

Miks valida eritellimusmööbel?

Eritellimusmööbel võimaldab luua sellise sisustuslahenduse, mis sobib just Sinu korterisse või äripinnale. Sageli seab ruum koos üldise interjööri, eksterjööri ning arhitektuurilise lahendusega teatavad tingimused, mida peab ruumi sisustades järgima. Mõnikord on aga vajalik hoopis kogu pinna optimaalne ärakasutamine – et ükski sentimeeter ei jääks rakenduseta! Eritellimusmööbel pakub just selliseid nutikaid, funktsionaalseid ning stiilseid lahendusi.

Samuti loob see võimaluse omanäolisuse, erilisuse esiletoomiseks. Nii, nagu iga inimene on kordumatu, peaks olema ainulaadne ka kodu või kontoripind. Tähelepanu haarava interjööriga kauplus, kohvik või kontor mõjub ligikutsuvalt, tekitab uudishimu ning pakub avalikus ruumis esteetilist naudingut.

Täpselt oma silma ning soovide järgi kujundatud kodu saab aga mõnusaks pesaks ning parimaks kohaks, kus pärast kiiret tööpäeva lõõgastuda ning akusid laadida. Kaunis käsitööna valmistatud köögimööbel kujuneb kiiresti kodu südameks, mille detaile (mustrid, toonid) saab edasi kanda näiteks elu- ja/või magamistuppa. Ühes stiilis TV alus, vitriinkapp, kummutid, raamaturiiul ja öökapp loovad mõnusa, harmoonilise terviku.

Kui pidada silmas äripinna disainimist, siis eritellimusmööbel on suurepärane viis, kuidas luua oma ettevõttele ainuomast brändi ning seda toetavat visuaalset kujundust. Valides kontorisse või mis tahes muusse esindusruumi logoga ühtiva värvigamma, sümbolid, kujunduse, tekib mõnus terviklahendus, mis ei jää ka klientidel märkamata. Alateadlikul tasandil hakkavad korduvad toonid ning kujundid tekitama assotsiatsioone, mis lõpuks võib viia väga teadliku koostööni.

Samas võib piisata juba mõnest üksikust eritellimusena ehk käsitööna valmistatud mööbliesemest, et luua ruumi hoopis teise kvaliteediga atmosfäär: hoolega valitud ning meisterdatud koosolekulaud ja väärikas raamaturiiul annavad tunnistust põhjalikkusest ka teistes töövaldkondades.

Oleme oma meeskonnaga loonud väga palju sisustuslahendusi eraklientidele kui ka paljudele ettevõtetele, sealhulgas kujundanud kontoreid, kohvikuid, seminari– ja loenguruume, tanklaid, esinduspoode jpm.

Meie tehtud mööbel arvestab igat mm Sinu ruumis

Olen otsustanud eritellimusmööbli kasuks.

Millest ma alustan?

• Visioon

Mis tahes idee, projekti või plaani korral peab olema selge eesmärk – visioon sellest, kuhu soovitakse jõuda või millist tulemust saavutada. Mööbli või tervikliku sisustuslahenduse puhul saab soovitava tulemuse üsna hõlpsalt paberile panna ning asuda sellest lähtuvalt tööle. Kui omal ideid napib, siis internetis leidub väga palju inspireerivat pildimaterjali, tuleb vaid otsimootoris paari märksõnaga pihta hakata.

Kui mingid ideed on juba olemas, siis tasub hetkeks fokuseerida pilk ümber detaililt tervikule – kujutle, kuidas soovitud mööbliese või mööblikomplekt n-ö hakkab tööle ruumis tervikuna. Kuidas sobivad omavahel kokku värvid, mustrid, mööbli paigutus?

Kui sisustad äripinda (kontorit, esindust, salongi), siis võib meeles hoida, et see on mõeldud väga paljudele eri maitsetega inimestele ning ehk tasuks siinkohal eelistada pigem neutraalset stiili: läbivalt ühesugust disaini, mis looks ruumi pigem korrapära ning meeldiva, rahuliku atmosfääri.

Kodus seevastu on mängimisruumi rohkem – seal võib liiga üksluine interjöör muutuda hoopis igavaks ega lase pererahva unikaalsusel kuidagimoodi esile tulla. Kindlasti saab pisut särtsu lisada eri aksessuaaridega, ent ka vinge diivanilaud või isegi vaid diivanijalad võivad teinekord anda just selle õige, erilisust loova nüansi!

Alati tasub palgata proffesionaalne sisekujundaja ja / või mööblidisainer, kes oskab kindlasti soovitada lahendusi, mille peale ise esmapilgul ei tulegi – näiteks, kuidas kokku sobitada eri materjale. Sageli hakkab ühiselt arutades mõttelõng veerema ning koostöö tulemusena jõutakse hoopis uue loomingulise lahenduseni, mis sobib Sinu projekti justkui valatult!

Tootmisjuht Peeter Plakk
Sisearhitekt Üllar Varik
Juhiabi Anneli Kaur
Valter Johannes Sirge tegevjuht
Tootedisainer Marleen Helimets

Parimad tulemused saavutatakse koostööga

Ühiselt suudame midagi erakordset

• Projekt

Kui visioon on olemas, on järgmiseks etapiks luua täpne projekt, mis on kvaliteetse mööbli valmimise eelduseks ning praktiliseks töövahendiks puidumeistritele. Mööbli projekteerimine sarnaneb paljuski hoone projekteerimisele: eeskätt tähendab see tihedat suhtlust kliendiga, et kaardistada tema soovid ja nõudmised. Projektis on kirjas furnituuri ja materjalide kirjeldus, samuti annab see tislerile ülevaate tööprotsessi järjekorrast, et tagada efektiivsus ning maksimaalne töökvaliteet.

Sisukos kasutame peamiselt 3D ehk kolmemõõtmelist modelleerimist. 3D modelleerimine võimaldab kliendile luua tervikpildi keskkonnast, kuhu tellitav mööbel peaks sobituma. Samuti annab see parema ülevaate materjalide sobitumisest ning tellitava mööbli asetusest ruumis. Sisuko insenerid on oma tegevusaastate jooksul õppinud looma lahendusi Skandinaavia turgudele ning teinud koostööd paljude rahvusvaheliselt tunnustatud sisekujundajate ning arhitektidega.

• Tellimus

Pärast detailse projekti loomist ning mõlemapoolset kinnitamist asumegi selle põhjal tööle, et tuua Sinu soovid ning unistused paberilt ellu.

etET
Scroll to Top