Mööbli projekteerimine on just kui hoone projekteerimine, millele eelneb suhtlus kliendiga, et kaardistada tema soovid ja nõuded. Korralik mööbliprojekt on eelduseks kvaliteetse mööbli valmimiseks. Projekt võimaldab teostada tööaja kalkulatsioone, furnituuride ning materjalide kalkulatsioone  ning samuti annab tislerile ülevaate tööprotsessi järjekorrast, et tagada efektiivsus ning töökvaliteet.

3D modelleerimine on tänapäeval sama oluline kui mööbli projekteerimine. 3D modelleerimine võimaldab kliendile luua tervikpildi keskkonnast kuhu tellitav mööbel peaks sobituma. Samuti annab see parema ülevaate materjalide sobitumisest ning tellitava mööbli asetusest ruumis. Sisuko insenerid on oma tegevusaastate jooksul õppinud looma lahendusi Skandinaavia turgudele ning teinud koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud sisekujundajate ning arhitektidega.

Oma töös püüame olla kliendiga samal lauapoolel ning aitame kaardistada kliendi soovid ja vajadused. 3D modelleerimine võimaldab ka meil mõista paremini ruumipaigutust ning sellest tulenevaid kliendi soove.

 

köögimööbli-joonis-mis-on-koostatud-kliendi-poolt    köögimööbli-3d-joonis-kliendi-joonisest