Köök on tänapäeval saanud uue olemuse ja tähenduse – köök on kodu süda kuhu koguneb terve pere. Koos tehakse süüa, räägitakse päevastest tegemistest ning süüakse perekeskis. Seda silmas pidades, on oluline, et uue köögimööbli tellimisel olete teinud endale selgeks kui palju aega te köögis veedate ning milline on köögi funktsioon teie perele.

kgimbel6

Moodsates korterites/elamutes on tihti märgata trendi, kus köök ei ole pelgalt mitte eraldiseisev ruum majapidamises, vaid omab ka dekoratiivset ülesannet elutoa pikendusena.  See rõhutab õigete materjalide, disaini ja furnituuri valiku olulisust.

Tänapäeva köök ei saa üle ega umber kergesti puhastuvatest materjalidest. Samuti tuleb pöörata tähelepanu ka niiskus- ja veekindlusele. Tihti peetakse köögimööbli ostmisel kõige olulisemaks mööbli maksumust.  On tõsi, et korraliku köögimööbli soetamine on üks suuremaid väljaminekuid oma kodu sisustamisel, kuid soovitud unistusteköögi valimisel tuleb pöörata rohkem tähelepanu materjalidele ning furnituurile. 

Meie poole on pöördunud mures kliendid, kes on varasemalt soetanud kolmandalt osapoolelt odava köögimööbli, mis väliselt näeb hea välja, kuid mõningase kasutuse käigus on ilmnenud suured puudused . Tekkinud on veekahjustused, kapiuksed ei sulgu korrektselt või on uksed hoopis eest kukkunud. Et neid vigu mitte teha, oleme välja töötanud väikse meelespea, mida uue köögimööbli soetamisel ja planeerimisel tuleb silmas pidada.

 

  • Mõõda köögi seinad ning loo endale ruumiline ettekujutust köögist.
  • Mõtle läbi köögitehnika paigutus ning kanna need joonisele.
  • Visanda paberile oma nägemus köögist (kapid, riiulid). Samuti tuleb abiks kui on välja valitud värvitoonid ning on tekkinud eelistus materjalide üle.
  • Võta ühendust kvaliteetset köögimööblit tootva ettevõttega ning räägi neile oma soovist.
  • Üldjuhul on eritellimusmööbli- ja köögimööbliga tegelevad ettevõtted abivalmis oma kliente nõustama, et koos valida sobivad materjalid, värvitoonid ning sobiv kvaliteetne furnituur, mis ühildub kliendi nõuete ja soovidega.
  • Kindlasti küsi hinnapakkumisi ka teistelt tootjatelt, kuid oma unistuste köögimööbli tootja vali kvaliteedi, mitte hinna järgi. Pööra kindlasti tähelepanu materjalidele ja furnituurile.
  • Enne kui hakatakse teie unistuste köögimööblit valmistama, lase oma köök tootjal üle mõõdistada. Nii välditakse ebameeldivaid üllatusi kui mööblit hakatakse paigaldama. On juhtunud, et algsele visandile jäetakse märkimata veetorud, äravool, pistikud, seinakontaktid, veetorud ning erinevad viimistlusest tulenevad konarused. On oluline, et teie unistuste köögimööbel sobitub teie kööki nagu valatult.
  • Soovitame, et köögimööbel paigaldatakse tootja poolt – Nii on kindel, et mööbel saab korrektselt paigaldatud ja edaspidi ei tule vaidlusi garantiiküsimustes.

Sisuko meistritel on rohkem kui 10 aastat kogemust köögimööbli ning eritellimusmööbli valmistamises. Köögimööbli tellimisel püüame olla teiega ühel lauapoolel, et kaardistada teie soovid, arutame läbi disaini, materjalid ning valime koos sobiva furnituuri.  Lisaks mööblile pakume ka köögitehnikat erinevatelt tootjatelt. Teostame ka 3d visualiseeringu loodavast köögist. Kui soovid endale kvaliteetset ning eksklussiivset köögimööblit mis ka kestab, siis võta meiega ühendust!

                        smeg